Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Altin Shira-Dashurine ta kam falur.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira-Leri nazet.mp3 1.3 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira - Me ke zene ne ark.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira-Cdo nate ndodhem large.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira - Lexo me zemren tende.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira - Sdua te mbetem i vetem.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira-Eja ti eja.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira - Cun si une ske me gjet.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira-Je e bukur si pranvera.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira-Ti gjithmone je nje pike loti.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira - Potpuri e shqiperise se mesme.mp3 7.8 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira-Fjala e fundit eshte lamtumira.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira-Aman aman.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira - Me te mire se ty nuk gjen.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira - Per nje kafe.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira-Kendoj.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira-Je dhe ti.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira - Luje vallen pak per mu.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira-Gurbeti.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Altin Shira-Po me pikojn lotet.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
20 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 69.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu