Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Ali Syla - Emin Emine.mp3 9.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Me jan lodhur Syt.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Me lot sy te kom kerku.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Zemren time.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Kur nje nate.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - E kam humbur shkollen.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Isha ne vetmi.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Aman Nerxhivane.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Gurbeti.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Thrret Prizereni Mori Shkoder.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - E madhe esht bota.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Per ty oj Ardita.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Aman aman Gjermani.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Kur e morra vesh.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Zgjohuni djem.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Buka e Gurbetit.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Ndahet Zemra.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Nje Vajz bukur e kom pas.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ali Syla - Per Nergjivanen.mp3 7.0 MB 18-Apr-2011
19 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 79.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu