Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Ajshe Osmani - O per nje leter djal te kam que.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ajshe Osmani - Hajde knojna me dadiher na ka dal nusja e mire.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ajshe Osmani - Po knojna me loder.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ajshe Osmani - Banu gati bija jon.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ajshe Osmani - Jam merzit jam mbush me halle.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ajshe Osmani - Dy tri dit pa hy ne pranver.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ajshe Osmani - Loti loti faqe ra.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ajshe Osmani - Valle.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ajshe Osmani - Her kollan her xhamadan.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ajshe Osmani - O pampur te kputshin telat.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 44.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu