Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Ajet Sinani - Mra unaza prej dore.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani-Kce me naze.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Si mbreteresh.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani-Gjermani moj Gjermani.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Me thuaj te dashuroj.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani-Tkam roberu.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Hajde zemer.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Zemren po ma then.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Agaboj a nuk gaboj.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Eja ti ikim larg.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani-O llokum.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani-Shko mos u ndal.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Dasma shqipe.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Ah kur vallzon.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Dashni e pare.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Shpirt i im.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani-Knoni dhe vallzoni.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Shokun pe martojna.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Falje me kerkove.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani-Sot qenke martu.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani-Leonora.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Qysh koka gurbeti.mp3 6.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ajet Sinani - Eja mu afro.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
23 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 80.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu