Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Afrimi dhe Dani - Po vjen qika tuj fluturu.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi dhe Dani - Hajde me tupana e me qiftelia.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi dhe Dani - Hajde hajde mu knaq.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi dhe Dani - Po vjen nusja mashalla.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi dhe Yjet - Potpuri.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi dhe Dani - Dasma e madhe na ka fillu.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi dhe Dani - Mbushi gotat.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi dhe Dani - Lumi un paskam nafak.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi dhe Dani - Me dashni loj mos ban.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi dhe Dani - Udha e mbar moj bija jon.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Afrimi dhe Dani - Me qikat e sodit ne hall kam ra.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 37.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu