Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Aferdita Elshani - Oj Unaza me tre gure.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Mallkoj diten.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Ku Te Shkoj.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - A t'i tregoj.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Piku loti.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Q 'far te bana.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Te pres.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Mi puth keto buze.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Avantura.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Dasma.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Kendoj per dashuri.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Qelu tok.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Nuk te dua.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Erkani dhe Aferdita Elshani - Tallava Bylbyli Kosoves dhe i Kumanoves.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Erkani dhe Aferdita Elshani - Kur i mbushi Beka 25 vjet.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Jeto ti per mua.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Nuseposhkon.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani dhe Nexhi - Dua te jem me ty.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Memlype.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Lezeti idynjas.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Mosmos.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani - Ketedashni.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
22 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 92.0 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu