Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Adnan Kryeziu - 8-Per prizrenin sonte[Tallava].mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 13-Zemer akull.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 10-Kenge gurbeti.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - Potpuri.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 3-Taksigjiu.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 1-Aman e kam dashte.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 14-Qfar ka hasmi.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 11-Ti qe mvrave mua.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - Instrumental.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - Potpurii.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 4-Me prano t'lutem moj qike.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 7-Ajshe belin me kollan.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 9-Couc e lales.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 12-Kur prej teje u ndava.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 2-Zemer.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 5-Per kend sonte lun qyqek.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - 6-Dridhet dridhet zemra.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
17 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 52.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu