Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Adnan Isaku - Mos ma prish dashnin.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Ku i kam shoket e mi.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Moj e mira ne mahalle.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Ti me mue.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Veq me valle.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Pom thote zemra.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Anan Isaku - Vallja jon ka me na marr.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Sonte kengen po e knoj.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Oj zemer.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Leze leze.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Fun e kry xhelozi.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Tallava.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Anan Isaku - Tallava ne gurbet.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Jalla ne carshi.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Me ke hy ne jeten time.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Isaku - Afrohu.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
16 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 59.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu