Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[dir] 2 Po 2 [dir] 15-Nov-2017
[dir] Abedini [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adelina Berisha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adelina Emini [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adelina Ermali Zanfina Soni Big Mama [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adelina Ismajli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adelina Tahiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adelina Thaqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adem Kastrati [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adem Ramadani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adem Ramadani-Ilahi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adnan Daci [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adnan Isaku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adnan Kryeziu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adrian Trebicka [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adriatik Popaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adx [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aferdita Demaku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aferdita Dreshaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aferdita Elshani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aferdita Sylejmani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Afrim Aliu dhe Qamil Hondozi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Afrim Haliti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Afrim Muqiqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Afrim Muqiqi-Folklor [dir] 15-Nov-2017
[dir] Afrim Zejnullahu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Afrimi dhe Dani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agb [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agim Tejeci [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agron Ahmeti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agron Aliu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agron Berisha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agron Llakaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agron Macula [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agron Morina [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agron Pefeqeli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agroni , Lendita , Vjollca , Burimi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agroni dhe Flora Gashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Agroni-Tallava [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ahmet Azizi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ahmet Limani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aida Baraku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aida Cara [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ajet Sinani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ajshe Osmani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ajtene Derguti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Alban Blaku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Alban Mehmeti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Alban Skenderaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Albana dhe Valentina [dir] 15-Nov-2017
[dir] Albana Keqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Albana Mesuri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Albana Musliu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Albana Syla [dir] 15-Nov-2017
[dir] Albatrit Muqiqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Albina Demaku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Albina Hashani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Albina Jakupi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Albina's Band [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aleksander Xhoka [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ali Syla [dir] 15-Nov-2017
[dir] Alida [dir] 15-Nov-2017
[dir] Alketa Vejsiu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Alma Bektashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Altin Shalku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Altin Shira [dir] 15-Nov-2017
[dir] Amaranda [dir] 15-Nov-2017
[dir] Amarda Arkaxhiu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Amir dhe Date [dir] 15-Nov-2017
[dir] Andi Shkoza [dir] 15-Nov-2017
[dir] Andin Randobrava [dir] 15-Nov-2017
[dir] Andos feat Xuxi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Anduena Tahiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Anila Lila [dir] 15-Nov-2017
[dir] Anila Mimani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Anita Take [dir] 15-Nov-2017
[dir] Anjeza Branka [dir] 15-Nov-2017
[dir] Anjeza Shahini [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ansambli Tirana [dir] 15-Nov-2017
[dir] Antigona Rrustolli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Antigona Sejdiu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Anton Kala [dir] 15-Nov-2017
[dir] Antre [dir] 15-Nov-2017
[dir] Anxhela Peristeri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arben Gashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arben Sadiku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arben Sinani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arberesha Hajdari [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arberie Beqiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arberie Hadergjonaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arbnor dhe Iliros [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ardian Gaxha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ardian Rrusta [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ardian Salihaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ardiana [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ardiana Kabashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ardiana Rama [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ardiani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ardiani-Tallava [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ardit Gjebrea [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arflet Selmani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Argjend Lloga [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ariela Krasniqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arif Vladi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arjan Mamusha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arlind Bahtiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arlind Majiqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Armend Makica [dir] 15-Nov-2017
[dir] Armend Rexhepagiqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Armend Shabani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Armendi dhe Vullneti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arsim Kosova [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arsim Lushtaku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Arta Bajrami [dir] 15-Nov-2017
[dir] Artan Bakija [dir] 15-Nov-2017
[dir] Artan Ferati [dir] 15-Nov-2017
[dir] Artan Jusufi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Artan Kola dhe Anila Nimani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Artanet Instrumental [dir] 15-Nov-2017
[dir] Artiola Toska [dir] 15-Nov-2017
[dir] Artushi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Asgje sikur dielli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Astrit Halitaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Astrit Mulaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aurela Gace [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aurela Gaçe [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aurora [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aurora Susuri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Avdi Cari [dir] 15-Nov-2017
[dir] Avdi Mjeku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Avdullah Gjergjani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Avni Tafa [dir] 15-Nov-2017
[dir] Avnos Feat DIbi - Hapi i Pare [dir] 15-Nov-2017
[dir] Azdren Jetishi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Azem Ahmeti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Azemi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Aziz Murati [dir] 15-Nov-2017
[dir] Azizi-Lori-Adnan-Shqipe Abazi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Baba Trodon [dir] 15-Nov-2017
[dir] Babeta Shahini [dir] 15-Nov-2017
[dir] Babuka ft Nardi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bajram Dobra [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bajram Gigoli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bajram Gigolli dhe Muhamet Sejdiu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bajrami dhe Luli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Barbara [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bashkim Spahiu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bedri Islami [dir] 15-Nov-2017
[dir] Behare Shala [dir] 15-Nov-2017
[dir] Behari [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bekim Deari [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bekim Kumanova [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bekimi dhe Bardha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bekimi dhe Cani-Tallava [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bekimi dhe Labi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bekimi Mentori [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bekimi-Mentori-Mimoza [dir] 15-Nov-2017
[dir] BekimKastrati [dir] 15-Nov-2017
[dir] Beli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Berat Azemi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Berati dhe Qumilat - Live [dir] 15-Nov-2017
[dir] Berkani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bertan Asllani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besa [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besart Halimi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besiana Kertusha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besim Bajrami [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besim Morina [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besim Muhaxheri Strinca [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besim Zeqiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besimi dhe Mentori i vogel [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besjan Gashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besnik Nurkollari [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besnik Pamaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besnik Zeqiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Besniket [dir] 15-Nov-2017
[dir] Big Mama [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bilbilat [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bilbilat nga Podujeva [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bimi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bleona Qerreti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Blerim Berisha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Blerim Gashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Blerim Nuredini - Valle Dasmash [dir] 15-Nov-2017
[dir] Blerim Ramadani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Blerim Shabani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Blerina Osaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Blero [dir] 15-Nov-2017
[dir] Blerta Mulliqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Blertina Shabani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Blinera Krasniqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bojken Lako [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bora Fera [dir] 15-Nov-2017
[dir] Brahim Qetaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bubulina Krasniqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bujar Berisha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bujar Qamili [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bujari i Vogel [dir] 15-Nov-2017
[dir] Bukurije Morina [dir] 15-Nov-2017
[dir] Buqe Rama [dir] 15-Nov-2017
[dir] Burim Aliu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Burim Hoxha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Burim Kastrati [dir] 15-Nov-2017
[dir] Burimi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Burimi dhe Sanimetja [dir] 15-Nov-2017
[dir] Butrinti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Cani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ciljeta [dir] 15-Nov-2017
[dir] Cima , Dulla [dir] 15-Nov-2017
[dir] Corona [dir] 15-Nov-2017
[dir] Cyanide [dir] 15-Nov-2017
[dir] D.O.G [dir] 15-Nov-2017
[dir] Da Ghost Ft. Blero [dir] 15-Nov-2017
[dir] Dafina Dauti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Dafina Zeqiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Daim Lala [dir] 15-Nov-2017
[dir] Dani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Drenusha Latifi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Drilandi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Drilon Berisha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Drita Jetishi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Drita Musliu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Dritero Shaqiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Dritero Shaqiri dhe Nazim Gagica [dir] 15-Nov-2017
[dir] Driton Emini [dir] 15-Nov-2017
[dir] Driton Obertinca [dir] 15-Nov-2017
[dir] Driton Sopaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Duble G Army [dir] 15-Nov-2017
[dir] Duda [dir] 15-Nov-2017
[dir] Duli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Duo Tropicana [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eda Zari [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edi dhe Rifadija [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edi Furra [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edi Malaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edita Sopjani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edmond Muho [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edmond Saliu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edona Llalloshi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Egzona Gjombalaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ejup Gimolli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ekremi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elham Bekteshi dhe Sokol Ahmeti [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eli Fara [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elinda dhe Ardit [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elita 5 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elita Reqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eliza Hoxha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elmi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elmirandi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elona [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elsa Lila [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elton Deda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elvana Gjata [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elvana Sadriu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ema Bytyqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Emi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Emine Toska [dir] 14-Nov-2017
[dir] Emir Batllava [dir] 14-Nov-2017
[dir] Emira [dir] 14-Nov-2017
[dir] Emira Ademi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Emrah-K [dir] 14-Nov-2017
[dir] Endrit Duraku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eneida Tarifa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Enilda ft.Ardrit [dir] 14-Nov-2017
[dir] Enis Patoku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Enklenda Qesku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Enver Ademi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Enver Kolgeci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eranda Libohova [dir] 14-Nov-2017
[dir] Erin Korini [dir] 14-Nov-2017
[dir] Erisa Dragoshi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Erkan Kumanova [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ermal Fejzullahu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ermal Mamaqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ermali vogel [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ermelinda Lajcaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ermira Ademi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ermira Babaliu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ermira Kola [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ernim Ibrahimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eroll Murati [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ersani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Esad Ademi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Etno Engjujt [dir] 14-Nov-2017
[dir] EuroVision 2009 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eva [dir] 14-Nov-2017
[dir] ExtaSy ft B-eX [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fadi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fadil Zariqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fadili dhe Vjosa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fadili Krasniqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fahrije Zogaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Faik Rama [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Faraoni G [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fatime Sabedini [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fatime Sokoli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fatlum Ibrahimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fatlum Llugaliu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fatmir Elezi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fatmir Hoxha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fatmir Morina [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fatmire Mjeku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Faton Berisha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Faton Rugova [dir] 14-Nov-2017
[dir] Faton Ukiqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fatos Kryeziu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fatos Osmani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fatushi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Feduard Zikolli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fer [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ferid Masurica [dir] 14-Nov-2017
[dir] Feridi dhe Kadencat Live [dir] 14-Nov-2017
[dir] Festim Avdiu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Festivali RTSH 2oo9 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fidaim Aliu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fidan Gashi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fidan Princi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fidani Vogel [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fidannex [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fikrie & Shkurte Lushaku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fisniket [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fitim Krasniqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fitnete Tuda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fitore Shashivari [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fjolla [dir] 14-Nov-2017
[dir] Flamur Berisha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Flamur Terziu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Flora Gashi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Flora Kurti [dir] 14-Nov-2017
[dir] Flora, Adanani, Lori dhe Ymeri [dir] 14-Nov-2017
[dir] Flori [dir] 14-Nov-2017
[dir] Florian Krasniqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Floriani i Vigel [dir] 14-Nov-2017
[dir] Florim Hatipi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Florimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Flurimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Fontana [dir] 14-Nov-2017
[dir] Franqesko Radi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Frederik Ndoci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Free Mc's [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ganimete Asllani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ganimete Jashanica [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ganja [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gazi , Xheza , Pandora [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gazi dhe Buqja [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gazi-Shyhretja-Live [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gazmend Goliqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gazmend Islami [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gazmend Kelmendi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gazmend Rama [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gazmend Ukaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Geni [dir] 14-Nov-2017
[dir] Genta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Genta - Bertan - Nora - Bleona [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gerta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gezim Doberdolani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gezim Nika [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gezim Uka [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gezuar Me Therandamusic 2009 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gili [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gjurmet [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gjyle Qollaku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gjyste Vulaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gold Ag [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gona [dir] 14-Nov-2017
[dir] Granit Ahmeti [dir] 14-Nov-2017
[dir] Granit Hyseni [dir] 14-Nov-2017
[dir] Gresa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Greta Berati [dir] 14-Nov-2017
[dir] Greta Koci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Greta Koçi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Grupi 403 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Grupi Muzikor Eliona [dir] 14-Nov-2017
[dir] Grupi Tung [dir] 14-Nov-2017
[dir] Grupi-7me7 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ibrahim Kasami [dir] 14-Nov-2017
[dir] Idriz Kapetoni - Tallava [dir] 14-Nov-2017
[dir] Idrizi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ilahi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ilir Shaqiri [dir] 14-Nov-2017
[dir] Iliret [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ilirjana Berisha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ingrid Gjoni [dir] 14-Nov-2017
[dir] Instrumental [dir] 14-Nov-2017
[dir] Instrumental me Kitar [dir] 14-Nov-2017
[dir] Inva Mula [dir] 14-Nov-2017
[dir] Irena [dir] 14-Nov-2017
[dir] Irma Libohova [dir] 14-Nov-2017
[dir] Islam Hakaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ismet Bexheti [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ismet Demaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ismet Peja [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ismeti Dhe Serbeze Demaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Istref Berisha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Jani Meda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Jaseri Tallava [dir] 14-Nov-2017
[dir] Jehona Sopi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Jemayli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Jeta Faqolli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Jeton Cermjani dhe Qumilat [dir] 14-Nov-2017
[dir] Jeton Kuqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Jolanda Puci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Jona Kapllanaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Jonida Maliqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Juanes Tango [dir] 14-Nov-2017
[dir] Juliana Pasha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Julka [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kadenca [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kadenca dhe Suada Bytyçi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kadria [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kadria-Merita-Tallava [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kadrush Rahoveci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kaltrina Bajgora [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kaltrina Selimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kapsamun [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kastriot Tusha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kastro Zizo [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kejsi Tola [dir] 14-Nov-2017
[dir] Keli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kema [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kenan Salihu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kenga Magjike 2008 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kenga Magjike2007 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kenge per Enver Hoxhen [dir] 14-Nov-2017
[dir] Këngë per femije [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kenge te Shqiperise se jugut [dir] 14-Nov-2017
[dir] Klajdi Musabeliu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Koda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kolazh me Bilbilat [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kollazh [dir] 14-Nov-2017
[dir] Korab Jetishi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Korab Shaqiri [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kosovare Hasi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Koza Nostra [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kozeta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kreshnik Ibrahimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kristi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kthjellu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kujtesa Gashi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kujtim Prodani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Kumrije Mustafa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Labi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Labinot Bajgora [dir] 14-Nov-2017
[dir] Labinot Rexha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lalushi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Laureta Meci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ledina Qelo [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lena [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lendita Selimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Leo [dir] 14-Nov-2017
[dir] Leonora Bahiti [dir] 14-Nov-2017
[dir] Leonora Jakupi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Leonora Poloska [dir] 14-Nov-2017
[dir] Leotrim Gashi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Leta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lina [dir] 14-Nov-2017
[dir] Linda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Linda Drenovci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Linda Halimi - Te dua vertete [dir] 14-Nov-2017
[dir] Linda Shabani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Linda Zanzi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lindi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lindita Kryeziu e Hikmete Ahmetaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lindor Krasniqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Liridon Kelmendi - Moj Tradhtare [dir] 14-Nov-2017
[dir] Liridoni [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lirie Morina [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lora [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lori [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lori & Corona - Potpuri [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lrc-Extazy [dir] 14-Nov-2017
[dir] Luciano [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lul Vushtria [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lule Merkuraj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lule Mustafa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Luli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lulja [dir] 14-Nov-2017
[dir] Luljeta Krasniqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lulzim Sadiku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lum Mitrovica [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lumi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lumja [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lumja-Dasmash [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lumnije Ibrahimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lumnije Ramadani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Luta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lyrical Son [dir] 14-Nov-2017
[dir] Machiato Band [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mad Lion [dir] 14-Nov-2017
[dir] Magjuni-Besimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Magjuni-Tafa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mahmut Ferati [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mahmut Ferati-Folklor [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mahmut Ferati-Shaqir Cervadiku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mahmuti,Shyhretja,Shkurjta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mahmuti-Meda-Shkurtja-Motrat Mustafa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Majlinda Kryeziu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Majlinda Topanica [dir] 14-Nov-2017
[dir] Maki [dir] 14-Nov-2017
[dir] Malesori [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mali [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mandi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Manjola Nallbani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Marigona [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mariola [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mariza Ikonomi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Marjeta Billo [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mark Gojani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Masar Gjakova [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mc Records [dir] 14-Nov-2017
[dir] Meda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Meda-Live [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mega-Labia [dir] 13-Nov-2017
[dir] Meli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Memi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mendi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mendim Elezkurtaj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mensur Kadriu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mensure [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mentor Ejupi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mentor Kurtishi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mentor Mripa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mera Zymberi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mergim Kengetari [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mergim Mjeku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mergim Rama [dir] 13-Nov-2017
[dir] Merita Bunjaku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Merita Halili [dir] 13-Nov-2017
[dir] Merita Rugova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Merita Spahiu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Meriton Hajdari [dir] 13-Nov-2017
[dir] Meriton Vatoci [dir] 13-Nov-2017
[dir] Merlisa Morina [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mhill Krasniqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mihrie Braha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mili [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mima [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mimoza Mustafa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mimoza Nelaj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mimoza Shkodra [dir] 13-Nov-2017
[dir] Minatori [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mira Janji [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mira Konqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Miranda Hashani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mirash dhe Kol Bardheci [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mirlinda Berisha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mirsa Kercelli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Misin Rugova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mixha Bib [dir] 13-Nov-2017
[dir] Mon Bisaku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Monika Kristela [dir] 13-Nov-2017
[dir] Monika Salihu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Motrat Bujari [dir] 13-Nov-2017
[dir] Motrat Bunjaku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Motrat Hajzeri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Motrat Kryeziu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Motrat Mustafa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Motrat Musta-Folklorike [dir] 13-Nov-2017
[dir] Motrat Sylejmani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Muaad ft.Simpatiko [dir] 13-Nov-2017
[dir] Muhamet Rugova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Muhamet Sejdiu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Muhamet Sejdiur dhe Bujar Gigolli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Muharrem Ahmeti [dir] 13-Nov-2017
[dir] Muharrem Qena [dir] 13-Nov-2017
[dir] Murat Gjoniku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Musa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Muzafer Islami [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nada [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nadi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Naim Abazi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Naim Krasniqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Naser Beqiri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Naser Berisha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Naser Bytyqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Naser Maqedonci [dir] 13-Nov-2017
[dir] Naser Mitrovica [dir] 13-Nov-2017
[dir] Naser Rexhepi ft. Sebi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Naser Sulejmani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Naser Tmava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nau nis dasma [dir] 13-Nov-2017
[dir] Naxhije Fejza [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nazife Bunjaku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nazmi Aliu Ilahi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nazmi Makreshi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nazmi Rama [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nazmia [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nazmije Mustafa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nebahate Batllava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nebi Halili [dir] 13-Nov-2017
[dir] Negjat Krasniqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Neolit Band [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nertila Koka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nexha Tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nexhat Osmani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nexhati-Meda-Ademi-Mahmuti-Shaqa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nexhi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nexhmedin Gaxherri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nexhmije Pagarusha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nezir Voka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nikoll Nikprelaj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nimon Mushkolaj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Njazi Boneshta [dir] 13-Nov-2017
[dir] Njomza Mejsinu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Noizy [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nora Istrefi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nrg-Band [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nuredin Avduli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nysret Haxha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nysret Hyseni [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nysret Muqiqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Nysret Sheremeti [dir] 13-Nov-2017
[dir] Qamil Handozi-Best Tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Qelik [dir] 13-Nov-2017
[dir] Qendresa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Qendrim Kodraliu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Qendrim Lutfiu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rama [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ramadan Abazi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rasim Sopi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Redon Makashi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rejhana [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rema [dir] 13-Nov-2017
[dir] Remi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Remzi Halimi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Remzi Leka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Remzia [dir] 13-Nov-2017
[dir] Remzie Osmani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Remzie Osmani dhe Nexhati [dir] 13-Nov-2017
[dir] Remzija, Shkurtja, Afrimi dhe Beka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Reshit Gjini [dir] 13-Nov-2017
[dir] Resmie Zeqiri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rexhep Vehapi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rifadie Grajqevci [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rifat Berisha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rikthimi&Big Man [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rina [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ritmi i Rruges [dir] 13-Nov-2017
[dir] Riza Zyberi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Romina Alia [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ron Rexhi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rona [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ronela Hajati [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rovena Dilo [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rovena Stefa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Roy [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rozana Radi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rrezarta Shkurta [dir] 13-Nov-2017
[dir] Rrufeja [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ryva Kajtazi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sabi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sabiani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sabri Fejzullahu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sabri Fejzullahu dhe Adelina Ismajli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sadik Kovani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Safet Krasniqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Saimir Braho [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sala Bekteshi-Ramize Caka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Salajdin Miftari [dir] 13-Nov-2017
[dir] Salim Arifi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sami Gashi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Samir Aliu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sanije Doberlani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sanimete Krasniqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Saranda Jonuzi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sarkazma [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sef Duraj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sef Gjakova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sejlan [dir] 13-Nov-2017
[dir] Selami Kolonja [dir] 13-Nov-2017
[dir] Senad Rama [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sevi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sevime Mustafa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shana Tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shaqir Cervadiku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shemi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shemsi Bytyci [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shipdon Lela [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shkelqim Kosova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shkelzen Doli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shkelzen Jetishi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shkukri Abdullahu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shkumbim Ismajli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shkumbin Kryeziu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shkurta Lahu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shkurte Fejza [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shkurte Gashi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shkurtja,Shyhreti,Remzia-Potpuri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shota [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shpat Deda [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shpat Kasapi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shpend Xhemajli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shpresa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shqipdona Behluli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shqipe Abazi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shqipe Hasanaj & Stiven Hasanaj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shqipe Kastrati [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shqipja Dhe Stineni [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shyhrete Behluli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Shyhrete Behluli&Mahmut Ferati [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sidrit Bejleri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Silva Gunbardhi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Silvi Ciko [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sinan Hoxha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sinan Vllasaliu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sinan Zylbehari [dir] 13-Nov-2017
[dir] Skender Shabani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Skills [dir] 13-Nov-2017
[dir] Smajl Puraj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Soni [dir] 13-Nov-2017
[dir] Stelina [dir] 13-Nov-2017
[dir] Stine [dir] 13-Nov-2017
[dir] Suad Ajdini [dir] 13-Nov-2017
[dir] Suada Bytyqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sulltan Hajolli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Sulltani-Uka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tafa tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tallava-Boleros [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tefta Kondo [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tereza [dir] 13-Nov-2017
[dir] Teuta [dir] 13-Nov-2017
[dir] Teuta Durmishi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Teuta Kurti [dir] 13-Nov-2017
[dir] Teuta Selimi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Teuta Thaqi dhe Grupi Jehona [dir] 13-Nov-2017
[dir] Teuta,Pandora,Mimoza,Valtoni [dir] 13-Nov-2017
[dir] The dreams [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tili [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tina-tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tingulli 3 [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tini [dir] 13-Nov-2017
[dir] TNT [dir] 13-Nov-2017
[dir] Top Fest 3 [dir] 13-Nov-2017
[dir] Top Fest 4 [dir] 13-Nov-2017
[dir] Top Fest 5 [dir] 13-Nov-2017
[dir] Top Fest 6 [dir] 13-Nov-2017
[dir] Trina [dir] 13-Nov-2017
[dir] Trix [dir] 13-Nov-2017
[dir] Troja [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tuna [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tuni [dir] 13-Nov-2017
[dir] Tush Gjakova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ukshini-Tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Unikkatil [dir] 13-Nov-2017
[dir] Vace Zela [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vagabondi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vahdet Haxhimustafa [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vajzat E Shkupit [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vajzat nga Kosova [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valbona Halili [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valbona Mema [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valbona Spahiu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valdeti [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valentina Kengji [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valentina Rama [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vali Live [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valle me tupana [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vallja e Rugoves [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valmir Delia [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valon Azizi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valon Miftari [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valton Krasniqi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Valza Bajra Ft. Don pizhi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vellezerit Abazi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vellezerit Aliu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vellezerit Gashi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vellezerit Gjergjani [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vellezerit Haxhiu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vellezerit Krasniqi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vellezerit Memaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vellezerit Mziu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vellezerit Susuri [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vera Oruqaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vesa Luma [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vikena Kamenica [dir] 12-Nov-2017
[dir] Viki ft Genc Prelvukaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Viola [dir] 12-Nov-2017
[dir] Violeta Buqaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Violeta Kajtazi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Violeta Kukaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Viona Shabani [dir] 12-Nov-2017
[dir] Visar Peja [dir] 12-Nov-2017
[dir] Visar Rexhepi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vitori Leksaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vizi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vjollca [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vjollca Buqaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vjollca Haxhiu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vjollca Luka [dir] 12-Nov-2017
[dir] Votra [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vullnet Zhuniqi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Vw Xhet [dir] 12-Nov-2017
[dir] Wes Alboz [dir] 12-Nov-2017
[dir] West Side Family [dir] 12-Nov-2017
[dir] Wnc [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xeni [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xhafer Ahmetaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xhavit Avdyli [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xhavit Bistrica [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xhavit Sadiku [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xheki [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xhela [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xhelali dhe Bajram Haliti [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xhema [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xhemil Salihu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xhemile Veselaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xheni [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xheti [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xhevahire Bytyqi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xhevahiret [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xheza [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xili [dir] 12-Nov-2017
[dir] Xiu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ylberi dhe Gafurri [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ylli - Tallava [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ylli Bllaka [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ylli Demaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ylli Sefaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Yllka Kuqi - Zeq Kuqi Dhe Arberia Hadergjonaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ymer Bajrami [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ymerli Krasniqi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Yrfeti [dir] 12-Nov-2017
[dir] Zahide [dir] 12-Nov-2017
[dir] Zaim Berisha [dir] 12-Nov-2017
[dir] Zaim Hasrama [dir] 12-Nov-2017
[dir] Zajmina Vasjari [dir] 12-Nov-2017
[dir] Zanfina II [dir] 12-Nov-2017
[dir] Zanfina Ismajli [dir] 12-Nov-2017
[dir] Zenel Zekolli [dir] 12-Nov-2017
[dir] Zeqe Kryeziu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Zikli Vesi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Zina [dir] 12-Nov-2017
[dir] Zyber Avdiu [dir] 12-Nov-2017
0 Files - 839 Kartela Madhësia gjithsej: 0.0  B    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu