Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[240] Aladini dhe Mbreti Hajduteve [ Dubluar Ne Shqip ].mp4 673.8 MB 23-Feb-2012
[240] Anastasia [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 870.2 MB 23-Feb-2012
[240] Balto 2 [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 717.5 MB 23-Feb-2012
[240] Barbie dhe pegasuzi shqip.avi 700.0 MB 23-Feb-2012
[240] Batman.mpg 753.7 MB 23-Feb-2012
[240] Bambi 2 [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 276.9 MB 23-Feb-2012
[240] Dhelpra dhe Qeni [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 976.8 MB 23-Feb-2012
[240] Bukuroshja e Fjetur [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 711.7 MB 23-Feb-2012
[240] Borebardha dhe Shtate Xhuxhat.mpg 565.7 MB 23-Feb-2012
[240] E Bukura dhe Bisha [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 857.7 MB 23-Feb-2012
[240] Hamshori [ Dubluar Ne Shqip ].avi 597.5 MB 23-Feb-2012
[240] Heroi im Topolino.mpg 590.4 MB 23-Feb-2012
[240] Hirushja 1 [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 770.6 MB 23-Feb-2012
[240] Hirushja 2 [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 691.1 MB 23-Feb-2012
[240] Libri i Gjungles 2 [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 847.6 MB 23-Feb-2012
[240] Hirushja 3 [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 609.5 MB 23-Feb-2012
[240] Lili dhe Endacaku [ Dubluar Ne Shqip ].avi 702.0 MB 23-Feb-2012
[240] Lilo dhe Stiq - [ Dubluar ne Shqip ].avi 689.7 MB 23-Feb-2012
[240] Liza Ne Boten e Qudirave.mpg 771.0 MB 23-Feb-2012
[240] Madagaskar.mpg 774.0 MB 23-Feb-2012
[240] Mbreti Luan 2 - Krenaria e Simbas.avi 691.9 MB 23-Feb-2012
[240] Mbreti Luan 3.avi 695.9 MB 23-Feb-2012
[240] Mulan 1.mpg 818.6 MB 23-Feb-2012
[240] Mulan 2 [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 725.8 MB 23-Feb-2012
[240] Njeriu Merimange [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 781.0 MB 23-Feb-2012
[240] Pinoku [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 718.9 MB 23-Feb-2012
[240] Qmendurite e reja te Kronkut .avi 698.1 MB 23-Feb-2012
[240] Robin Hood [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 832.6 MB 23-Feb-2012
[240] Shrek 1 [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 826.1 MB 23-Feb-2012
[240] Shrek 2 [ Dubluar Ne Shqip ].avi 695.7 MB 23-Feb-2012
[240] Shrek 3 [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 801.6 MB 23-Feb-2012
[240] Sirena e Vogel 1 [ Dubluar Ne Shqip ].VOB 925.1 MB 23-Feb-2012
[240] Sirena e Vogel 2 [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 726.5 MB 23-Feb-2012
[240] Tarzani.avi 700.5 MB 23-Feb-2012
[240] Te gjithe e duan Mikin [ Dubluar Ne Shqip ].avi 701.0 MB 23-Feb-2012
[240] Tomi dhe Jerry Vol 1.divx 863.1 MB 23-Feb-2012
[240] Tomi dhe Jerry Vol 2 [ Dubluar ne Shqip ].avi 826.9 MB 23-Feb-2012
[240] Tomi dhe Jerry Vol 3 [ Dubluar ne Shqip ].avi 742.3 MB 23-Feb-2012
[240] Tomi dhe Jerry Vol 4 [ Dubluar ne Shqip ].avi 688.9 MB 23-Feb-2012
[240] Tomi dhe Jerry Vol 5 [ Dubluar ne Shqip ].avi 794.8 MB 23-Feb-2012
[240] Tomi dhe Xheri.mpg 723.2 MB 23-Feb-2012
[240] Tre Musketieret [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 631.5 MB 23-Feb-2012
[240] Vellai Ari.avi 696.5 MB 23-Feb-2012
[240] Winx Club.mpg 684.0 MB 23-Feb-2012
[240] Yjet e Modes [ Dubluar Ne Shqip ].mpg 607.4 MB 23-Feb-2012
45 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 32.0 GB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu